Letní rozhovory se zaměstnanci: Simona Vacíková

Jako zpestření letních dní jsme si pro Vás připravili seriál rozhovorů se zaměstnanci SC&C. Jako první přijala pozvánku k povídání Simona Vacíková.


Ahoj Simono. Pro začátek nám prosím prozraď, jaká je tvoje pozice v SC&C, jak jsi ve firmě dlouho a co tě sem přivedlo?

“V SC&C jsem dva a půl roku a pracuji v oddělení sběru dat. Má práce je rozmanitá a to mě baví. Mým hlavním úkolem je neustále doplňovat tým tazatelů v terénu a operátorů v našem CATI studiu. V tomto ohledu je moje práce především o komunikaci. Takže rekrutace nových lidí, přemýšlení jak napsat inzerát, aby zaujal, pohovory, domlouvání spolupráce, apod.. Dále vedu směny v CATI studiu a spolu s jeho vedoucí Lenkou Šimonovou se snažíme, aby naši operátoři pracovali v příjemném prostředí. Z vlastní zkušenosti vím, jak je jejich práce těžká a jak je důležitá naše podpora. Občas se zapojím i do marketingu a dalších prací, které jsou aktuálně potřeba, třeba pořizování dotazníků.

To je velice zajímavá pracovní náplň. Prozradíš nám prosím, na čem konkrétně pracuješ v těchto dnech?

“V současné době hledám nové tazatele pro mezinárodní projekt SHARE 50+ v Evropě, který se nám rozjede na podzim a jsem teď i hodně v CATI studiu. Tam se mi podařilo doplnit tým o pár nových tváří a díky tomu by měl být tým operátorů stabilizovaný a připravený na nové projekty, které se nám po prázdninách rozběhnou.”

Co z tvé práce podle Tebe není moc vidět, ale firma by se bez toho neobešla?

“To je zajímavá otázka a úplně nevím, jak na ni odpovědět. Myslím, že každý z nás v téhle báječné partě přispívá, jak nejlépe umí, svým dílem k tomu, abychom byli nejlepší. Neumím posoudit, která práce je vidět víc a která méně, ale snažím se, aby vždy dávala požadovaný výsledek a smysl.”

Jaký typ projektů máš nejraději a které Tě naopak moc nebaví?

“Já to nedělím na baví – nebaví. Je pravda, že když se pracuje na velkých projektech, jako třeba Česko v pohybu, jako byla Bezpečná škola nebo SHARE, tak je pak víc vidět ten velký finální výsledek, než je tomu u menších projektů. Ale nevadí mi žádná práce.”

Co je největší výzva, která Tě v rámci tvé práce v následujících měsících čeká?

“Ráda bych, aby se mi podařilo najít požadovaný počet nových, schopných a pracovitých tazatelů pro projekt SHARE 50+, abychom měli pokryté všechny lokality, ve kterých bude probíhat sběr dat.
Také bych ráda po prázdninách pokračovala v prodeji našeho nového unikátního produktu BC Index.  Je pro mě výzva něco vymyslet, aby se dostavily úspěchy.”

Na závěr nám prosím ještě řekni, co pro tebe práce v SC&C znamená?

“Hodně. Nástupem do této firmy jsem dostala příležitost poznat a naučit se spoustu nových věcí a zase se posunout o kousek dál. Jsem za tu šanci vděčná a velmi si jí vážím. Myslím, že v dnešní hektické době, zaměřené hlavně na finanční stránku, moc lidí nemůže upřímně říct – chodím do práce rád. Já ano. Je mi tu dobře.”

Děkuju Ti za rozhovor!


Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů