SC&C na celostátní finanční konferenci Svazu měst a obcí ČR 2. listopadu 2017

 

SMO_Konference_2017

Tak jako minulý rok se společnost SC&C spol. s r.o. účastnila celostní finanční konference Svazu měst a obcí České republiky, která se konala ve dnech 2 a 3. 11. 2017.

 

Náš příspěvek na téma Populační kalkulačka – děti, senioři, který představila ředitelka výzkumu společnosti SC&C Jana Hamanová, byl zařazen do BLOKU IIIa: Veřejná správa, území a jeho potřeby.

 

Společnost SC&C se již několik let aktivně věnuje spolupráci s municipalitami a SMO ať se jedná o otázky participace, výzkumům veřejného mínění, nebo demografickým studiím pro Strategické plány obcí.

 

SC&C je autorem aplikace POPULAČNÍ KALKULAČKA, která dokáže spočítat odhad, jak se v obci bude vyvíjet populace dětí v předškolním věku v následujících letech. Můžete tak snadno zjistit, kolik Vám bude chybět, nebo naopak přebývat míst ve Vaší mateřské školce v roce 2020.

 

Uvědomujeme si, že využití metody pro predikci počtu dětí ve školkách je využitelné i v další neméně důležité oblasti, která se bude v blízké budoucnosti týkat každé obce. Proto jsme si dovolili představit další rozvoj této aplikace v oblasti plánování služeb pro seniory.

 

Prohlédněte si fotogalerii

 

 

Comments are closed