Říjnový seminář: DOSTANOU SE VŠECHNY DĚTI Z VAŠÍ OBCE V ROCE 2020 DO ŠKOLKY? ZJISTĚTE TO!

 

KRUHY_2_SKOLKY

 

3. 10. 2017 jsme připravili další seminář pro všechny, které zajímá řešení predikce populačního vývoje v jejich obci, nebo mikroregionu.

 

Byla představena aplikace Populační kalkulačka, která dokáže během chvilky spočítat odhad, jak se v obci bude vyvíjet populace dětí v předškolním věku v následujících 8 letech. Můžete tak snadno zjistit, kolik Vám bude chybět, nebo naopak přebývat míst ve Vaší mateřské školce. Tvůrci této aplikace ukázali i její interaktivní novou část – POPULAČNÍ KALKULAČKU PRO +, která vznikla právě jako zpětná vazba od zástupců radnic.

 

CO BUDE UMĚT NOVĚJŠÍ VERZE KALKULAČKY?

Tato verze umožňuje nekonečnou interaktivní simulaci například při navýšení či snížení počtu obyvatel, nebo míst ve školkách. Vše z pohodlí vaší kanceláře na základě přístupového hesla.

Aplikace bude mít do budoucna i další vývoj, který se bude ubírat směrem k predikci kapacity základních škol a potřebných služeb pro seniory.

Nicméně i sebe lepší aplikace vám neukáže, pro kolik dětí máte připravit místo. Proto vás na našich seminářích seznamujeme s okolnostmi, které mají na situaci vliv. Naše demografka Viktorie Kováčová představila krátký vhled do demografického vývoje v ČR. Ředitelka výzkumu Jana Hamanová zaujala posluchače výsledky výzkumu mezi rodiči a ředitelkami školek.

 

CHCETE SI POPULAČNÍ KALKULAČKU VYZKOUŠET ZDARMA?

Tento model slouží pouze pro hrubý odhad, protože ve většině měst je situace odlišná od krajských dat. Tato aplikace je volně přístupná na našem webu.

 

Zde je odkaz POPULAČNÍ KALKULAČKA SC&C

 

ADRESNÉ PROPOČÍTÁNÍ SITUACE KONKRÉTNÍ OBCE

Pro přesnější propočítání specifické situace ve Vaší obci je potřeba mít data z Českého statistického úřadu, která se týkají přímo dané obce. Tuto službu Vám nabízíme ve verzi:

 

fajfka_odrážkaPOPULAČNÍ KALKULAČKA SC&C PRO+

 

Interaktivní verze, v které získáváte možnost přihlášení se do internetové aplikace, kde lze modelovat střední variantu vývoje na základě údajů dané obce/města.

Vše je v závislosti na zadávaných parametrech odhadů vývoje porodnosti a úmrtnosti a rovněž zahrnuje predikci migrace.

Odhady jsou vypočítány na základě údajů za daný okres, případně město.

Dostáváte také predikci budoucího vývoje ve třech variantách vývoje (varianta nízká, střední a vysoká) v PDF.

 

fajfka_odrážkaPOPULAČNÍ KALKULAČKA PREMIUM

 

Vyšší verze má navíc od předešlé verze i celou sociodemografickou analýzu vývoje města / obce / regionu.

 

CENÍK

 

 

Máte jakékoliv jiné dotazy? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s vámi spojíme:

e-mail: jhamanova@scac.cz, tel. 732 150 284, 733 532, 595

 

 

Podívejte se na naší fotogalerii ze seminářů:

Populační kalkulačka - seminář2

Populační kalkulačka - seminář6

Populační kalkulačka - seminář Populační kalkulačka - seminář1 Populační kalkulačka - seminář3 Populační kalkulačka - seminář4 Populační kalkulačka - seminář5 Populační kalkulačka - seminář7

Comments are closed