Reference


 

Výzkumnou agenturu SC&C vnímáme jako strategického partnera, který nám poskytuje full servis v oblasti marketingových a sociologických průzkumů. Vysoká míra flexibility a zkušeností SC&C jsou pro nás velkým přínosem při našem každodenním rozhodování. A v neposlední řadě velmi oceňujeme pozitivní a proaktivní přístup celého týmu SC&C.

Mgr. Pavel Krumpárjrd
obchodní a marketingový ředitel

JRD Development

 

 

 

Společnost SC&C jsme si vybrali jako nezávislého partnera k provedení pravidelného průzkumu spokojenosti našich zákazníků.

 

Od prvotních kontaktů jsme se setkávali se vstřícností, profesionálním zájmem s příjemným lidským rozměrem. Přestože jsme prováděli tento druh průzkumu již poněkolikáté, dali jsme na praktická doporučení a odbornou zkušenost pracovníků týmu SC&C při formulaci zadání a díky tomu dostali výstup, který nejen umožnil identifikovat prostor ke zlepšení, stejně tak, jako oblasti, ve kterých zákazníci zlepšení pociťovali, ale poskytl nad rámec předchozích průzkumů několikavrstvý a plastický zákaznický pohled na práci našich stěžejních organizačních útvarů i procesů. Výsledky výzkumu samozřejmě umožňovaly srovnávat současné a předchozí výstupy, přestože byly dodány novým zpracovatelem.

 

Velice si cením i toho, že průzkum proběhl naprosto hladce bez jakýchkoliv organizačních či jiných zádrhelů ve stanoveném časovém harmonogramu. Rádi na tuto zkušenost navážeme další spoluprací v podobných projektech a dlouhodobém horizontu.

Miroslav Trybuček, generální ředitelparker hannifin1
Parker Hannifin Czech Republic s.r.o.

 

 

 

 

Akademická sféra

ETS4 IEA4 JČB4 MEA4 MUNI4 SOU4 Technická univerzita Ostrava4 TU4 UK4 WESTAT4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komerční sféra

ADIDAS4 ADLER4 AUTO ŠTĚPÁNEK4 ČMSS4 ČS4 DM4 JYSK4 KO4 KVMV4 LINDE4 MAKRO4 MEDIATEL4 METRO4 NEO4 O24 PRAŽSKÝ PLYNÁRENSKÁ4 PRE4 PWC4 SIEMENS4 TCHIBO4 ZIMBO4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Média

ABC4 ČR4 ČT4 MAFRA4 RINGIER4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Státní správa a samospráva

VLÁDA ČR4 MINISTERSTVO OBRANY4 MINISTERSTVO_ZAHRANIČÍ4 MŠMT4 MPSV4PRAHA_4 NOVÝ JIČÍN4 PRAHA_74 BRNO4 CHRUDIM

 

 

 

 

 

Comments are closed