Dobrý skutek


 

Proč pomáháme?

dobryskutek

 

Za více než 20 let jsme uskutečnili tisíce rozhovorů a přitom jsme se seznámili s mnoha smutnými osudy našich respondentů. Ne všem jsme mohli či uměli pomoci. Proto jsme se obrátili na profesionály. U DOBRÉHO SKUTKU máme navíc jistotu, že se pomoc dostane těm, kdo jí opravdu potřebují — Sdružení umožňuje cíleně podporovat ty, kteří se ocitli ve složité životní situaci a bez pomoci druhých se v dané chvíli neobejdou. Jsme rádi, že jsme se pro ně rozhodli.

 

Jak pomáháme a jak můžete pomoci i Vy?

 

U vybraných projektů věnujeme vždy určitou částku, kterou pošleme na konto nadačního fondu DOBRÉHO SKUTKU. Nejlépe nám pomůžete, pokud budete vstřícní vůči našim tazatelům a věnujete jim trochu času, aby s Vámi mohli provést rozhovor. Další možností je věnovat svou odměnu za vyplněný dotazník po internetu, pokud Vás o to naši telefonní operátoři požádají. I když se jedná o menší částky, důležité je, že jste se tak rozhodli. Čím více vás bude, tím pomůžete více lidem. Měňte i Vy svět k lepšímu.

 
Dobrý_skutek_poděkování_2

 

Naše společná pomoc bude vidět na transparentním účtu DOBRÉHO SKUTKU.

http://www.dobryskutek.cz/aktuality-akce-clanky/dary-od-respondentu-scac-prekrocily-1-milion-korun-5712

 

DS_graf4

 

I díky Vám jsme mohli přispět k dnešnímu dni částkou 1 224 250 Kč na konto občanského sdružení Dobrý skutek, kterou jsme mimo jiné podpořili nákup speciálního tandemového kola pro Terezku Varyšovou (její příběh si můžete přečíst zde) pro společné výlety s rodiči a pohybový trénink.

Jsme rádi, že díky Vám můžeme pomáhat těm, kteří to potřebují.

 

Dobrý_skutek_poděkování_1

Comments are closed